top of page

Волонтерство SPAR та VolWest Group

На цій сторінці ти знайдеш усю актуальну інформацію про наші волонтерські ініціативи та результати, яких ми досягли завдяки власним інвестиціям, грошовим пожертвам, допомозі SPAR International та організацій SPAR з усього світу

Курс "Тактична медицина "

Одноденний курс навчання, який включає в себе:

  • Тактична медицина – теоретично-практична частина.

  • Домедична підготовка від команди інструкторів-медиків – в обсязі само- і взаємодопомоги при пораненнях, травмах і ураженнях; практична робота кожного учасника з манекенами, засобами домедичної підготовки у невеликих групах.

  • Психологічні вправи саморегуляції психічного стану.

Розробили та випустили книгу “Тактична медицина” під редакцією Корсака В.І. тиражем 2 000 шт.
Вийшло оновлене видання цієї книги тиражем 3000 шт., розроблений відеокурс "Тактична медицина", який доступний для перегляду.

13 055

осіб пройшло навчання

5 000

посібників з тактичної медицини

Медичні аптечки та тактичні медичні наплічники

Сьогодні наша армія дуже потребує якісного забезпечення повноцінними аптечками, адже це є основою для порятунку життя бійців при пораненнях.

Необхідні ліки та складові для аптечок прибули від закордонних партнерів SPAR International, були закуплені нами за власні кошти компанії, а також отримані в якості благодійної допомоги від аптечних мереж, юридичних та фізичних осіб.

Фасування здійснюється медичним персоналом клінік сімейної медицини "Біхелсі" та волонтерами.

35 070

сформовано аптечок

3103

медичних наплічників

88.998

млн грн

Турнікети MIC

Перша невідкладна допомога при масивних кровотечах полягає у перекритті потоку крові з місця поранення з допомогою засобів для тимчасової зупинки кровотечі.

Таких засобів, а саме джгутів-турнікетів, не вистачає на передовій. Ми налагодили виробництво джгутів-турнікетів кровоспинних МІС (Мedical Іnnovation Сenter). Джгут-турнікет МІС внесено в реєстр Держлікслужби України за номером 11083, він сертифікований і відповідає ТУ У 32,5 – 44037223 – 001:2022.

Турнікети ми вкладаємо у військові аптечки та тактичні медичні наплічники, а також використовуємо для навчання на курсі «Тактична медицина».

54 581

турнікетів

Ноші медичні безкаркасні м'які MIC

Ноші безкаркасні – пристрій для транспортування та евакуації постраждалих і поранених, які ми шиємо за натівськими стандартами. Ноші йдуть у комплектації до тактичних медичних наплічників, знаходяться у зручному чохлі, виготовлені зі спеціальної щільної водовідштовхувальної тканини.

В розкладеному вигляді – це рівна горизонтальна поверхня, оснащена спеціальними ручками для зручності перенесення і міцної фіксації в руках. Ноші укомплектовані ременями, які регулюються і додатково фіксують потерпілого в зоні грудей та ніг.

Наші ноші відмінно зарекомендували себе в бойових умовах – міцні і надійні, легкі і компактні.

1338

шт. м'яких нош